Köln

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Comments

 1. 16 Kasımda Kölne uçacağız ailecek.Eşim ben ve 6 yaşında oğlumla.Bu yazdıklarınızı mı yaşayacağız yoksa gerçekten güzel bir seyahat mi olacak burada okuyucularla paylaşacağım. Yorumlarınız biraz acımasız geldi..Her şehrin kendine özgü bir aurası var siz konuya buradan güzel taraftan bakmak yerine devamlı eleştirip kötü yanlarını yazmışsınız.Seyyah demek bu demek değil, neyse Kölne gidip geldikten sonra hala bu fikirde sabit kalacak mıyım göreceğiz.. Görüşmek üzere

  1. Yazılarımızda ne düşünüyorsak, ne hissediyorsak o şekilde iletiyoruz. Bir yeri beğenirken de beğenmezken de kişisel tercihlerimiz, önyargılarımız, beklentilerimiz, daha önce gezip gördüğümüz yerler, tecrübelerimiz önemli rol oynuyor. Belki beklentinizi düşürdüğüm için daha çok beğenebilirsiniz bile.
   Umarım siz daha keyifli bir yolculuk geçirirsiniz 🙂

  2. Sevgili “Güneyden Gelen Kuzeyli”,

   Sizin seyahatiniz nasıldı, tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız acaba 🙂

 2. Merhaba, yazınız için kendi adıma çok teşekkür ederim aşırı aydınlatıcı olmuş kaleminize sağlık. Bizde 1 mart 3 mart arası gideceğiz nerede kalabilriz merkeze yakın ve temiz ortak banyo olmayan oteller aşırı pahalı airbn güvenemedik.

  1. Merhaba, biz Airbnb’de kalmıştık. Neden Airbnb’ye güvenemediniz?
   Nadir de olsa sorunlar yaşanabiliyor ama otellere göre daha makul fiyatlar oluyor.