Viyana Ulusal Müzesi ziyaret edilmesi gereken Viyana müzelerinden birisidir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Comments

 1. Selamlar,

  Vienna Pass ile ulaşım da ücretsiz oluyor mu yoksa yine city card mı almak gerekir?

  1. Selamlar!
   Ulaşım kartı Vienna Pass’a dahil değil, sadece hop on-hop off otobüs dahil.
   Şehir içi ulaşım için kiosklardan günlük bilet alabilirsiniz, ille de City Card almaya gerek yok.
   City Card’ın içerisinde ulaşım dahil olsa da sağladığı diğer avantajlar için günlük biletlere göre 8-9 Euro daha pahalı.

 2. Merhaba

  haziran sonuna doğru 4 günlük bir viyana seyahatimiz olacak araba ile 2 yetişkin, 3 çocuk olarak viyana pass viyanadan nerden alabiliriz. birde 3 günlük kart bize yetermi ilaveten 4 günde gezebilirmiyiz.

  1. Merhaba
   Şu bağlantıdan hangi noktalardan Vienna Pass’i alabileceğinizi görebilirsiniz. Mobile Pass kullanmak en pratik olanı gibi. Epostanıza gelen barkod ile yararlanabiliyorsunuz. Sorunuzu tam anlamadım ama ziyaret edeceğiniz müzeleri vs 3 güne sıkıştırıp 1 gün de serbest dolanabilirsiniz.

 3. İyi günler vienna pass cardı ülkeye giriş yaptığımızda temin etsek sağladığı indirim ve serbest geçişlerden faydalanmak için online bilet alamamamız mı gerekiyor bazı yerlerin biletleri tükendiği için almak istiyorum fakat indirimli ve serbest geçişlerden faydalanma butonu yok

  1. Merhaba,
   Sorunuzun cevabını bilmiyorum. Doğrudan Vienna Pass’a email atarak veya belki sosyal medyadan iletişime geçerek sorabilirsiniz.