Kamp-alanlari

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Comments

 1. iran ile ilgili vermiş olduğunuz bilgi ve tavsiyeler için çok teşekkür ederim ender bey, size ulaşıp şahsen teşekkür etmek istedim malesef başaramadım. nasipse iran gezimizden sonra yine buraya yazmak niyetindeyim.

  1. Merhaba Hamit Bey,

   İşinize yararsa ne mutlu bana 🙂 İşten güçten vakit bulabilirsem Yazd ve Şiraz yazılarını da paylaşacam.
   Ayrıca sorularınız olursa iletirseniz bilmesem bile İran’daki arkadaşlara sorma şansım olur. [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

 2. Merhaba esim ve 4 yasinda cocugumla bayram 2.gunu itibariyle ilk defa 5 gunluk cadir kamp tatili yapmayi planliyoruz.wc ve duslari temiz,mumkunse cocuk icin sicak su dusu olan , denizin sig kesimleri ve sahili cakil degilde kum olan,fazla dalgali denizi olmayan bir yer onerebilir misiniz?

 3. Merhaba esim ve 2 cocugumla ilk defa cadir kamp tatili yapmayi planliyoruz .wc ve duslari temiz,mumkunse cocuk icin sicak su dusu olan , denizin sig kesimleri ve sahili cakil degilde kum olan,fazla dalgali denizi olmayan bir yer onerebilir misiniz?

  ege’den antalya’ya kadar varsa birkaç tane 2-3 günlük kalarak gidebileceğimiz kamp yeri tavsiyesi verebilirmisiniz. 15 temmuz 1 ağustos arası söyle bir kıyı şeridi yapmak istiyorum. özellikle wc temizliği çok önemli bizimkiler alışkın değiller dağ bayır görmediler şimdiye kadar bungalowda olabilir önemli olan hijyen.
  tavsiyenizi acil bekliyorum