ermenistan_evize

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 Comments

 1. Selam Ender bey,
  Paypal isi kotu. Erivana ucacagim ve ssdece iki gun kalacagim, havaalaninda vize veriyorlar galiba , bir bilginiz var mi bununla ilgili?

  1. Merhaba
   Kara sınırında veriyorlardı. Mantıken havaalanında da olmasi gerekir. Zaten bu e-vizenin amacı bekleme olmasın diye işleri hızlandırmak. Havaalanında halledersiniz

 2. selam ender bey arkadaşla tırda işe başlıcam. yeşil pasaportum var hiç aklıma gelmedi vize isteneceği. sanırım yeşil pasaportlara sınırda vize vermiyorlarmış bir bilginiz var mı. çarşamba mecburen deneme seferine çıkmam gerekiyor. gidecem valla bakalım ne olacak

  1. Hamdi bey selamlar
   Askerdeydim ancak gördüm yorumunuzu. Yeşil pasaportun Ermenistan’a girişte işe yaramadığını duymuştum ama nasıl oluyor, ne yapmalı maalesef bilgiye sahip değilim. Tecrübelerinizi aktarırsanız biz de bilgilenmiş oluruz.
   Bol şans 🙂

 3. Selam paylaşımlarınız için teşekkürler Ermetistan daki havalanında vize alınıyormu bu konu hakkında bilginiz varmı

  1. Merhaba,
   Bordo pasaportsa kapıda vize uygulaması geçerli. Havayolu zaten tek resmi giriş yolu Türkiye’den Ermenistan’a. Zvartnots havaalanından da alabilirsiniz.

 4. Merhaba biz de vize ödemesi kısmında sorun yaşadık, ermenistandan önce 5 gün gürcistanda olacağız, orada denesek nasıl olur?

 5. selam, burada bilgiyi güncellemek gerekiyor, kredi kartı ile artık ödeme yapılabiliyor.